Wyjątkowy bożonarodzeniowy czas jest najpiękniejszym w roku. Spotkania w gronie najbliższych i kochanych nam osób to dobry moment na obdarowanie ich niezwykłymi podarunkami, które nie stracą swojego blasku zaraz po świętach, ale będą im towarzyszyły przez cały rok. Propozycją pełną elegancji, doprawioną szczyptą ekskluzywnego blasku jest galanteria skórzana.

Marka idealna pod choinkę

Prestiż i funkcjonalność to idealne inspiracje pozwalające na stworzenie doskonałego prezentu pod choinkę. VIP Collection to marka spełniająca marzenia i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W bogatej ofercie znajdują się rzeczy o unikatowym pięknie, stworzone ręką mistrzów, którzy wpierw pochylają się nad wyjątkowym projektem, a później jego realizacją. Dzięki temu zarówno portfel skórzany damski VIP Collection, jak i poręczne walizki i aktówki będą nie tylko cieszyły podczas świątecznego biesiadowania i rozpakowywania prezentów, ale staną się towarzyszem codziennych spraw.

Luksus zamknięty w perfekcji

Blask świąt nie musi kończyć się wraz z odejściem bożonarodzeniowej aury. Wybierając luksusowy i funkcjonalny prezent możemy być pewni, że zarówno nasze uczucia jak i myśli będą towarzyszyły obdarowanej, bliskiej nam osobie o każdej porze roku.

Poręczne i eleganckie etui na klucze VIP collection to jedna z propozycji, która trafi w wysublimowane i wymagające gusta. Designerskie etui na klucze zaskoczy swoją praktycznością. Skórzane wykonanie, eleganckie, acz dyskretne przeszycia i ciekawy kształt to nie jedyne atuty tego rodzaju prezentu. Dołączony do niego portfel skórzany damski Vip Collection wykonany z włoskiej skóry licowanej może stworzyć wymarzony komplet dla prawdziwych elegantek i dam.

Oryginalne wzornictwo i bogata paleta kolorystyczna zachwyci, a unikatowe rozwiązania i zabezpieczenia będą sprawdzały się w wielu codziennych sytuacjach.

Bogactwo prezentów

Zarówno etui na klucze Vip Collection, jak i portfele skórzane to nie jedyne propozycje na prezenty gwiazdkowe. Osobom, które dużo podróżują, spodobają się nowoczesne walizki kabinowe należące do ekskluzywnej kolekcji Vip Collection. Osobom aktywnym zawodowo z pewnością spodobają się także aktówki czy torby na laptopa, a także wizytowniki i organizery. Oryginalne skórzane torebki i paski to prezenty dla osób, które cenią sobie elegancję w najdoskonalszej formie.

Vip Collection przygotował doskonałe zestawy prezentowe i dla wszystkich Mikołajów i Mikołajek wprowadził obniżkę 50% na swoje unikatowe i najlepsze produkty, które można kupić w sklepie internetowym vip-collection.pl . Dzięki temu święta będą piękniejsze, a upominki bardziej wyszukane.

Wybierając prezent pod choinkę dla bliskiej osoby stawiajmy na jakość wykonania, nienaganny szyk i ponadczasową elegancję, która niezmiennie cieszy i sprawdza się w każdej sytuacji.