Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego w ogóle używamy perfum? Dzieje się tak, ponieważ nasz zapach jest bardzo ważną częścią naszego wizerunku. Jest on dopełnieniem naszej stylizacji.
Perfumy mogą dodawać nam elegancji, mogą kusić i uwodzić, albo sprawiać, że będziemy wydawać się delikatne i romantyczne…
Dlatego, w zależności od okazji, nastroju i okoliczności, wybieramy różne rodzaje perfum- czasem orientalne, czasem słodkie i kwiatowe a innym razem ostre i zmysłowe.

Zamienniki perfum – czy warto je kupować?

Każda elegancka i stylowa kobieta, pragnie pięknie pachnieć. Czy aby to osiągnąć, musi kupować drogie, firmowe perfumy? Niekoniecznie… Na rynku kosmetycznym, dostępne są bowiem różnego rodzaju tanie zamienniki markowych perfum.
Czym różnią się tanie perfumy podróbki, od oryginalnych zapachów? Z pewnością, odróżnia je cena. Jednak jeżeli chodzi o jakość i trwałość zapachu, to często jest tak, że tańsze odpowiedniki, wcale nie są pod ich względem gorsze od tych oryginalnych! Często są wręcz nie do odróżnienia. Kupowanie podróbek perfum, to rozwiązanie dla tych kobiet, które cenią sobie jakość, lecz nie lubią za nią przepłacać.

Które zamienniki perfum wybierać?

Czy wszystkie tanie zamienniki perfum są równie dobre? Oczywiście, że nie! Szukanie perfum, imitujących zapachy topowych marek, na lokalnym bazarku, raczej nie może zakończyć się sukcesem.
Dlatego, szukając perfum dobrej jakości, w rozsądnej cenie, warto wybierać firmy, które specjalizują się w produkowaniu zamienników znanych perfum.
Jedną z takich firm jest na przykład marka Livioon. (Kosmetyki i perfumy tej marki, są sprzedawane zarówno przez jej konsultantów, jak również, można je zamówić za pośrednictwem strony internetowej firmy Livioon.)

Znajdź zamienniki swoich ulubionych perfum!

Jeżeli wytrwale szukasz odpowiedników swoich ulubionych, markowych perfum, lecz wciąż nie możesz ich znaleźć, mam dla Ciebie kilka podpowiedzi. Oto idealne imitacje znanych zapachów:
Chanel Coco Mademoiselle- Livioon 13
DKNY Be Delicious- Livioon 24
Armani Si- Livioon 03
Chloe by Chloe- Livioon 17
Dior J’adore- Livion 19
Hugo Boss Boss Bottled- Livioon 88
Wszystkie wymienione zapachy, są łudząco podobne do oryginałów, bardzo trwałe i dostępne w naprawdę przystępnych cenach.

5.00 śr. ocena (99% punktów) - 1 głos
ARTYKUŁ OPRACOWANY PRZEZlivioon.com