Wielu z nas żywi fałszywe przekonanie, że oczyszczanie skóry twarzy polega na jej dokładnym myciu. Tak uczono nas już w przedszkolu. Tyle, że brud, który zmywamy z zewnętrznej warstwy skóry jest jedynie wierzchołkiem góry lodowej w rozwiązywaniu problemów skutecznej pielęgnacji skóry twarzy. Skóra to produktywna tkanka, fragment żywego organizmu pracujący bez przerwy. Wydziela ona pot i łój, złuszcza swe martwe fragmenty zrogowaciałych komórek i codziennie przyklejają się do niej zanieczyszczenia, takie jak chociażby fragmenty cząsteczek kurzu. Nasza skóra to taka żywa fabryka zabrudzeń, wymagająca regularnego peelingu, po którym warto zregenerować ją właściwą maseczką. Peeling enzymatyczny jest metodą skutecznego oczyszczania skóry właśnie dlatego, że nie tylko niweluje on zewnętrzną warstwę brudu, ale i zdejmuje z powierzchni skóry martwe, zrogowaciałe złogi komórek. Livioon jest kompleksowym rozwiązaniem do głębokiego oczyszczania skóry twarzy, bowiem podstawę jego działania stanowi peeling enzymatyczny.

Jak działa peeling od Livioon?

Peeling enzymatyczny Livioon oparty na enzymach z papai i witaminy C. Połączenie tych aktywnych substancji niezwykle skutecznie i delikatnie rozpuszcza martwy naskórek otwierając pory skórne i umożliwiając im oddychanie. Livioon jest kosmetykiem, który mogą bezpiecznie używać nawet osoby z wrażliwą cerą, skłonną do podrażnień. Efekt „glow”, czyli natychmiastowe wygładzenie i rozświetlenie cery osiągane jest zatem w pełni ekologicznie, bez ryzyka reakcji alergicznych i podrażnieniowych. Kosmetolodzy zalecają połączenie stosowania peelingu Livioon z maską glinkową. Po zabiegu oczyszczania cery maska do twarzy z zieloną glinką od Livioon, dzięki zawartości między innymi kwasu hialuronowego i alg, wzmacnia efekt głębokiego oczyszczenia i odżywienia skóry twarzy. To taka głęboka forma relaksu dla naszej cery.

Livioon z prestiżowym Godłem „Dobra Marka 2018 – Odkrycie Roku”

Jakość produktów Livioon została doceniona zaszczytnym laurem zaufania klientów i badanych, zdobywając Godło „Dobra Marka 2018 – Odkrycie Roku”. Kapituła tego Programu, działającego także pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk, zbadała satysfakcję klientów korzystających z produktów Livioon i w efekcie tytuł laureata konkursu przypieczętował wysoki wskaźnik satysfakcji konsumentów. Livioon sprawdza się w trudach codziennego życia dbając o naturalne piękno i zdrowie skóry twarzy. I w ten sposób czyni on nasze życie prostszym, bowiem perfekcyjna cera to podstawa zadowolenia z własnego wizerunku. Nasza twarz to nasza najważniejsza wizytówka. Zawsze i wszędzie, od momentu porannego spojrzenia w lustro, poprzez czas codziennej pracy zawodowej, na wieczornych chwilach relaksu kończąc. Livioon to gwarancja, że skóra twarzy oddycha pełnią życia.