Kiedy w rodzinie rozchodzi się wieść o oczekiwaniu jej powiększenia, wszyscy jej członkowie z niecierpliwością liczą tygodnie, kompletując dla maluszka przydatne akcesoria, sprzęty i odzież. Przyszli rodzice, którzy z reguły chętnie przyjmują wyrazy sympatii, coraz częściej jednak określają jasno swoje oczekiwania, aby nie tworzyć niezręcznych sytuacji, w których prezent dla dziecka okazuje się nietrafiony. Noworodek, którego skóra jest niezwykle delikatna, powinien być otoczony tkaninami najwyższej jakości, nienarażającymi delikatnego ciałka na podrażnienia. Podobnie sytuacja przedstawia się w przypadku kosmetyków do pielęgnacji noworodka oraz niemowlaka. Wyprawka dla niemowlaka to spore wyzwanie, zarówno dla rodziców, jak i dla dalszej rodziny, która z reguły wykazuje się szczerymi chęciami, ale nie zawsze wie, jakie rozwiązania będą najlepsze dla nowego członka rodziny. Co wybrać, aby wyprawka dla niemowlaka była rzeczywiście najwyższej jakości?

Kompletując wyprawkę dla maluszka, zaufaj naturze

Utrzymujący się eko trend zarówno w modzie, jak w branży kosmetycznej, dotyczy również produktów dla niemowląt i małych dzieci. Moda nie zawsze jest korzystna, jednak w tym przypadku zdecydowanie warto podążać za jej wyznacznikami. Naturalne kosmetyki, nie zawierające sztucznych barwników, szkodliwych dla zdrowia kompozycji zapachowych, alergenów w postaci zróżnicowanych, przetworzonych substancji, są stuprocentowo bezpieczne dla skóry dziecka od pierwszych chwil życia. Tkaniny bambusowe oraz bawełniane, nie zawierające domieszki sztucznie wytwarzanych tekstyliów, nie podrażnią skóry noworodka. Praktyczne, antykolkowe, szklane butelki to modne, a jednocześnie praktyczne gadżety, przydatne w codziennej opiece nad dzieckiem. Szkło nie wydziela toksycznych substancji do pożywienia, mamy więc pewność, że dziecko wchłania w pełni zdrowy pokarm.

Najlepsze miejsce na zakup wyprawki? Coconut.pl

Czy można znaleźć lepsze miejsce na skompletowanie wyprawki dla noworodka, niż sklep internetowy, który stworzyli rodzice? Dzięki rozsądnemu, ekologicznemu podejściu i zamiłowaniu do produktów najwyższej jakości, twórcy eCoconut.pl zebrali w jednym miejscu najlepsze produkty, których nie znajdziemy w masowych punktach sprzedaży. Ekologia, najlepsze materiały, nieszkodliwe dla zdrowia dziecka produkty, posiadające atesty, dzięki którym mamy pewność, że wybieramy dla dziecka w pełni bezpieczne, przetestowane przez rodziców produkty. Wybierając na Coconut.pl, dokonujemy świadomych, najlepszych wyborów.