SALE! Odzież Dziecięca, Damska Kaan

SALE! Odzież Dziecięca, Damska Kaan Opublikowany: 2016-08-29 00:03:55 Kategoria: Nowości

Ruszyliśmy z Mega Wyprzedażą Letniej Kolekcji 2016. Kolekcja ta od początku cieszyła się ogromnym powodzeniem, co spowodowało, że sporo produktów ma status "Sold Out". Uruchomienie wyprzedaży pociągnęło za sobą kolejne produkty, które swylądowały ze stanem zerowym, co oznacza, że ich nie ma i już nie będzie. Nigdy nie wracamy do tego, co się wyprzedało, staramy się wymyślać nowe projekty ubrań, które wprowadzamy wraz z najnowszą kolekcją. Jak to często mówimy, "Kto pierwszy, ten modnie ubrany..." :)

Wyprzedaże

Na bieżąco obniżamy ceny ubrań Letniej Kolekcji, dlatego warto, co jakiś czas zajrzeć do naszego sklepu sprawdzają,c co nowego pojawiło się w zakładce "Promocje".  
Np. w dniu dzisiejszym dodaliśmy do ubrań z obniżoną ceną nasze hity: koralowe bluzy dla dziewczynki oraz damską. Do wyprzedaży trafił również Zestaw Bluzy Koralowe Mama i Córka.
Oprócz wspomnianych w wyprzedażach pojawiły się też sukienki koralowe damska i dziewczęca oraz spódniczka dziewczęca.
Poniższe zdjęcia przekierują Was do konkretnie wybranego produktu.

Pamiętajcie!
O wszystkich nowościach informujemy na naszym Fanpage`u Kaan. Dlatego warto polubić nasz profil na Facebooku, aby być na bieżąco z Promocjami i Wyprzedażami.

Outlet

Przy okazji przypominamy, że w naszym sklepie jest kategoria Outlet. Tu znajdziecie ubrania damskie oraz dziecięce naszej marki Kaan w cenach już od 11zł. Rabat w naszym Outlecie na naszą odzież, dochodzą do -80%. Musicie tam zerknąć!

Udostępnij tę zawartość