Co nowego w Kaan?

Co nowego w Kaan? Opublikowany: 2016-09-05 22:24:11 Kategoria: Nowości

W tym krótkim newsie postaramy się opisać, jakie nowe funkcje pojawiły się w naszym sklepie internetowym. Wszystkie funkcjonalności i udogodnienia są wprowadzane z myślą o Was. Cały czas szukamy rozwiązań, które ułatwią Wam zakupy, oraz dokładamy wszelkich starań, aby zakupy były coraz tańsze. 

Wysyłka

Od jakiegoś czasu szukaliśmy rozwiązania obniżającego koszty wysyłki. . Udało się!
W formach wysyłki pojawiła się nowa opcja "Paczkomaty". W tej chwili stawka za wysyłkę przez Paczkomaty jest najtańszą opcją i wynosi 9,50zł.
Opcja ta jest od tygodnia i widzimy, że to udogodnienie spodobało się, ponieważ 90% zamówień jest realizowana tą opcją wysyłki.

Darmowa wysyłka

Kolejną ważną zmianą, która pojawiła się w sklepie to obniżenie kwoty zakupu, która powodowała, że wysyłka za zamówienie była bezpłatna. Zmniejszyliśmy kwotę z 300zł na 200zł. 
Robiąc teraz zakupy za minimum 200zł wysyłka za free.

Outlet

Od około miesiąca powstała nowa kategoria w naszym sklepie, a mianowicie OUTLET. W outlecie pojawiają się produkty, które nie mają już pełnej rozmiarówki oraz są ze starszych kolekcji. Ceny w outlecie zaczynają się od 11zł a rabaty sięgają 80%
Zaglądaj do naszego sklepu jak najczęściej, aby nie ominęła Cię okazja.

Klient VIP

Postanowiliśmy wyróżnić naszych najlepszych klientów statusem VIP. W chwili obecnej taki status otrzymało 33 klientów. Pod uwagę bierzemy ilość, oraz wartość zrobionych zakupów.
Klient posiadający status VIP ma stały rabat na produkty, które nie posiadają rabatu. Rabat jest aktywny przez cały czas.
Informacja o otrzymaniu statusu VIP jest wysyłana mailem. 

Udostępnij tę zawartość